ATB226M050E058
ATB226M050E058 Cornell Dubilier Knowles
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 50UF, 22V, 20%, 6.3X5.8MM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 2 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 49 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 70 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB226M050E058 Cornell Dubilier Knowles
Description: 50UF, 22V, 20%, 6.3X5.8MM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 2 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 49 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 70 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ATB226M050E058
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB226M050E058 ATB226M050E058 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: 50UF, 22V, 20%, 6.3X5.8MM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 2 Ohms