ATB227M063
ATB227M063 Cornell Dubilier Knowles
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 63UF, 220V, 20%, 12.5X13.5MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 150 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 504 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 720 mA @ 100 kHz
Surface Mount Land Size: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB227M063 Cornell Dubilier Knowles
Description: 63UF, 220V, 20%, 12.5X13.5MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 150 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 504 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 720 mA @ 100 kHz, Surface Mount Land Size: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB227M063 ATB227M063 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220uF, 63V, 20%, 12.5x13.5mm SMD
auf Bestellung 474 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ATB227M063 ATB227M063 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220uF, 63V, 20%, 12.5x13.5mm SMD
auf Bestellung 474 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
ATB227M063 ATB227M063 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220uF, 63V, 20%, 12.5x13.5mm SMD
auf Bestellung 274 Stücke:
ATB227M063 ATB227M063 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: 63UF, 220V, 20%, 12.5X13.5MM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 150 mOhms