ATB228M025
ATB228M025 Cornell Dubilier Knowles
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 25UF, 2200V, 20%, 16X16.5MM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.677" L x 0.677" W (17.20mm x 17.20mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 2.2 mF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 54 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 882 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.26 A @ 100 kHz
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB228M025 Cornell Dubilier Knowles
Description: 25UF, 2200V, 20%, 16X16.5MM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.677" L x 0.677" W (17.20mm x 17.20mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 2.2 mF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 54 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 882 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.26 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB228M025 ATB228M025 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 2200uF, 25V, 20%, 16x16.5mm SMD
auf Bestellung 585 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATB228M025 ATB228M025 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 2200uF, 25V, 20%, 16x16.5mm SMD
auf Bestellung 585 Stücke:
ATB228M025 ATB228M025 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: 25UF, 2200V, 20%, 16X16.5MM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 2.2 mF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 54 mOhms
auf Bestellung 950 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
ATB228M025 ATB228M025 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 2200uF, 25V, 20%, 16x16.5mm SMD