ATB228M035
ATB228M035 Cornell Dubilier Knowles
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 35UF, 2200V, 20%, 18X21X5MM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm)
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 2.2 mF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 38 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.225 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.75 A @ 100 kHz
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB228M035 Cornell Dubilier Knowles
Description: 35UF, 2200V, 20%, 18X21X5MM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm), Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 2.2 mF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 38 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.225 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.75 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB228M035 ATB228M035 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 2200uF, 35V, 20%, 18x21x5mm SMD
auf Bestellung 168 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATB228M035 ATB228M035 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 2200uF, 35V, 20%, 18x21x5mm SMD
auf Bestellung 168 Stücke:
ATB228M035 ATB228M035 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: 35UF, 2200V, 20%, 18X21X5MM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 2.2 mF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 38 mOhms
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
ATB228M035 ATB228M035 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 2200uF, 35V, 20%, 18x21x5mm SMD