ATB337M025F102
ATB337M025F102 Cornell Dubilier Knowles
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 25UF, 330V, 20%, 8X10.2MM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.339" W (8.30mm x 8.60mm)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 170 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 315 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 450 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB337M025F102 Cornell Dubilier Knowles
Description: 25UF, 330V, 20%, 8X10.2MM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.339" W (8.30mm x 8.60mm), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 170 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 315 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 450 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB337M025F102 ATB337M025F102 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: 25UF, 330V, 20%, 8X10.2MM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 170 mOhms