ATB338M6R3
ATB338M6R3 Cornell Dubilier - CDE
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 3300uF, 6.3V, 20%, 12.5x16mm SMD
auf Bestellung 598 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB338M6R3 Cornell Dubilier - CDE
Description: 6.3UF, 3300V, 20%, 12.5X16MM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm), Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 3.3 mF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 60 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 665 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 950 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB338M6R3 ATB338M6R3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 3300uF, 6.3V, 20%, 12.5x16mm SMD
auf Bestellung 598 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATB338M6R3 ATB338M6R3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 3300uF, 6.3V, 20%, 12.5x16mm SMD
ATB338M6R3 ATB338M6R3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: 6.3UF, 3300V, 20%, 12.5X16MM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 3.3 mF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 60 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 665 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 950 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 3.3 mF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 60 mOhms