ATB687M016
ATB687M016 Cornell Dubilier Knowles
ATB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.425" L x 0.413" W (10.80mm x 10.50mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 120 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 595 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 30500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATB687M016 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.425" L x 0.413" W (10.80mm x 10.50mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 120 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 595 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATB687M016 ATB687M016 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ATB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 16VDC 680uF 20% 595mA a. 120Hz
auf Bestellung 15638 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ATB687M016 ATB687M016 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ATB.pdf Description: CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 120 mOhms