Produkte > ATMEL > ATF750C-7SC
ATF750C-7SC ATMEL
doc0776.pdf
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATF750C-7SC ATMEL
Description: IC CPLD 10MC 7.5NS 24SO, Packaging: Tube, Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Programmable Type: EE PLD, Number of Macrocells: 10, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Delay Time tpd(1) Max: 7.5 ns, Supplier Device Package: 24-SO, Voltage Supply - Internal: 4.75V ~ 5.25V, Number of I/O: 10, DigiKey Programmable: Verified.
Weitere Produktangebote ATF750C-7SC
Packaging: Tube
Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Programmable Type: EE PLD
Number of Macrocells: 10
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Delay Time tpd(1) Max: 7.5 ns
Supplier Device Package: 24-SO
Voltage Supply - Internal: 4.75V ~ 5.25V