Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > ATF750LVC-15SU
ATF750LVC-15SU
ATF750LVC-15SU Microchip Technology
doc1447.pdf
Hersteller: Microchip Technology
CPLD - Complex Programmable Logic Devices 750 GATE LOW POWER - 15NS
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATF750LVC-15SU Microchip Technology
Description: IC CPLD 10MC 15NS 24SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Programmable Type: EE PLD, Number of Macrocells: 10, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Delay Time tpd(1) Max: 15 ns, Supplier Device Package: 24-SOIC, Voltage Supply - Internal: 3V ~ 5.5V, Number of I/O: 10, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Programmable Type: EE PLD
Number of Macrocells: 10
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Delay Time tpd(1) Max: 15 ns
Supplier Device Package: 24-SOIC
Voltage Supply - Internal: 3V ~ 5.5V
Number of I/O: 10
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 498 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 75
ATF750LVC-15SU Hersteller : Atmel ATMLS04960-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw doc1447.pdf CPLD ATF750LVC Family 500 Gates 10 Macro Cells 50MHz 3.3V 24-Pin SOIC
auf Bestellung 748 Stücke:
Mindestbestellmenge: 82
ATF750LVC15SU Hersteller : ATMEL
auf Bestellung 118 Stücke:
ATF750LVC-15SU ATF750LVC-15SU Hersteller : Microchip Technology doc1447.pdf CPLD ATF750LVCFamily 500Gates 10Macro Cells 50MHz 3.3V 24-Pin SOIC Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Programmable Type: EE PLD
Number of Macrocells: 10
Delay Time tpd(1) Max: 15 ns