ATS-10D-121-C1-R0
ATS-10D-121-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-10D-121-C1-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 50X50X10MM XCUT
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.969" (50.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.969" (50.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Push Pin
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 9.46°C/W @ 100 LFM
Fin Height: 0.394" (10.00mm)
Material Finish: Blue Anodized
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-10D-121-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 50X50X10MM XCUT, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.969" (50.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.969" (50.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Push Pin, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 9.46°C/W @ 100 LFM, Fin Height: 0.394" (10.00mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.