ATS-21F-206-C2-R0
ATS-21F-206-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-21F-206-C2-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
Packaging: Tray
Material: Aluminum
Length: 2.362" (60.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.362" (60.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Push Pin
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 7.71°C/W @ 100 LFM
Fin Height: 0.394" (10.00mm)
Material Finish: Blue Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-21F-206-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766, Packaging: Tray, Material: Aluminum, Length: 2.362" (60.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 2.362" (60.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Push Pin, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 7.71°C/W @ 100 LFM, Fin Height: 0.394" (10.00mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS-21F-206-C2-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-21F-206-C2-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Advanced_Thermal_Solution_ATS_21F_206_C2_R0.pdf Heat Sinks pushPIN Heat Sink Assembly, Coarse-Pitch, X-Cut, Hole: 4-Corner, Blue, T766