ATS-50325G-C1-R0
ATS-50325G-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
ATS-50325G-C1-R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; blue; L: 32.5mm; W: 32.5mm; 3.5°C/W
Manufacturer series: maxiFLOW™
Height: 12.5mm
Width: 32.5mm
Length: 32.5mm
Thermal resistance @200 LFM: 3.5°C/W
Material: aluminium
Material finishing: anodized
auf Bestellung 24 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-50325G-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT SINK 32.5 X 32.5 X 12.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.280" (32.51mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.280" (32.51mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.50°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.492" (12.50mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-50325G-C1-R0 ATS-50325G-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-50325G-C1-R0 Description: HEAT SINK 32.5 X 32.5 X 12.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.280" (32.51mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.280" (32.51mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.50°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.492" (12.50mm)
Material Finish: Blue Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATS-50325G-C1-R0 ATS-50325G-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-50325G-C1-R0-783937.pdf Heat Sinks maxiFLOW Heatsink with maxiGRIP Attachment, T766, Blue-Anodized, 32.5x32.5x12.5mm