ATS-50325P-C1-R0
ATS-50325P-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
ATS-50325P-C1-R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; blue; L: 32.5mm; W: 32.5mm; 2.7°C/W
Manufacturer series: maxiFLOW™
Height: 17.5mm
Width: 32.5mm
Length: 32.5mm
Thermal resistance @200 LFM: 2.7°C/W
Material: aluminium
Material finishing: anodized
auf Bestellung 25 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-50325P-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; blue; L: 32.5mm; W: 32.5mm; 2.7°C/W, Application: BGA, Colour: blue, Type of heatsink: extruded, Heatsink shape: grilled, Manufacturer series: maxiFLOW™, Height: 17.5mm, Width: 32.5mm, Length: 32.5mm, Thermal resistance @200 LFM: 2.7°C/W, Material: aluminium, Material finishing: anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATS-50325P-C1-R0 ATS-50325P-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. HSDS_ATS-50325P-C2-R0.ashx Description: HEAT SINK 32.5 X 32.5 X 17.5MM