ATS-51450K-C1-R0
ATS-51450K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
ATS-51450K-C1-R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 45mm; W: 45mm; H: 14.5mm
Manufacturer series: maxiFLOW™
Width: 45mm
Height: 14.5mm
Thermal resistance @200 LFM: 2.1°C/W
Length: 45mm
Heatsink shape: grilled
auf Bestellung 25 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-51450K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT SINK 45MM X 45MM X 14.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.772" (45.00mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.772" (45.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.10°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.571" (14.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-51450K-C1-R0 ATS-51450K-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-51450K-C1-R0 Description: HEAT SINK 45MM X 45MM X 14.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.772" (45.00mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.772" (45.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.10°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.571" (14.50mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 58 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATS-51450K-C1-R0 ATS-51450K-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_51450k_c1_r0.pdf Heat Sinks maxiFLOW BGA Heat Sink w/maxiGRIP Attachment, T412, 45x45x14.5mm, 69.6mm Fin Tip