ATS-52425G-C1-R0
ATS-52425G-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
ats_52425g_c1_r0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks maxiFLOW BGA Heat Sink, Thermal Tape, Blue-Anodized, T412, 42.5x42.5x12.5mm
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-52425G-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 12.5MM, Packaging: Tray, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.40°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.492" (12.50mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS-52425G-C1-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-52425G-C1-R0 ATS-52425G-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-52425G-C1-R0 Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 12.5MM
Packaging: Tray
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.40°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.492" (12.50mm)