ATS-55425W-C1-R0
ATS-55425W-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-55425W-C1-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 24.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.673" (42.50mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.673" (42.49mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.40°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.965" (24.50mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 143 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-55425W-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 24.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.673" (42.50mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.673" (42.49mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.40°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.965" (24.50mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-55425W-C1-R0 ATS-55425W-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_55425W_C1_R0.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, X-CUT, Square Pin Fin, 2 Side Thermal Tape, 42.5x42.5x24.5mm