ATS-61310W-C2-R0
ATS-61310W-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-61310W-C2-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIGRIP FANSINK 31X31X24.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.220" (31.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.220" (31.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.65°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.965" (24.50mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 145 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-61310W-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIGRIP FANSINK 31X31X24.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.220" (31.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.220" (31.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.65°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.965" (24.50mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-61310W-C2-R0 ATS-61310W-C2-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_61310W_C2_R0.pdf Heat Sinks BGA fanSINK Assembly+maxiGRIP Attach, T412, 30.25x30.25x24.5mm, Fan Separate