ATS-61375W-C2-R0
ATS-61375W-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-61375W-C2-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIGRIP FANSINK 37.5X24.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.476" (37.50mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.476" (37.50mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.40°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.965" (24.50mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 72 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-61375W-C2-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIGRIP FANSINK 37.5X24.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.476" (37.50mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.476" (37.50mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.40°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.965" (24.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS-61375W-C2-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-61375W-C2-R0 ATS-61375W-C2-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS-61375W-C2-R0-1696601.pdf Heat Sinks BGA fanSINK w/maxiGRIP Attachment, T412, Fan Sold Separately, 36.75x36.75x24.5mm