ATS-61400W-C2-R0
ATS-61400W-C2-R0 Advanced Thermal Solutions
ATS_61400W_C2_R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA fanSINK Assembly+maxiGRIP Attach, T412, 39.25x39.25x24.5mm, Fan Separate
auf Bestellung 79 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-61400W-C2-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: MAXIGRIP FANSINK 40X40X24.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.575" (40.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.575" (40.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.30°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.965" (24.50mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Material: Aluminum
Length: 1.575" (40.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.575" (40.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 1.30°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.965" (24.50mm)