ATS-61450K-C1-R0
ATS-61450K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
ATS-61450K-C1-R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 45mm; W: 45mm; H: 14.5mm
Manufacturer series: fanSINK™
Application: BGA
Colour: black
Type of heatsink: extruded
Heatsink shape: grilled
Related items: ME45101V1-A99
Height: 14.5mm
Width: 45mm
Length: 45mm
Thermal resistance @200 LFM: 1.5°C/W
Material: aluminium
Material finishing: anodized
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-61450K-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks, Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; black; L: 45mm; W: 45mm; H: 14.5mm, Manufacturer series: fanSINK™, Application: BGA, Colour: black, Type of heatsink: extruded, Heatsink shape: grilled, Related items: ME45101V1-A99, Height: 14.5mm, Width: 45mm, Length: 45mm, Thermal resistance @200 LFM: 1.5°C/W, Material: aluminium, Material finishing: anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-61450K-C1-R0 ATS-61450K-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-61450K-C1-R0-237932.pdf Heat Sinks BGA fanSINK with maxiGRIP Attachment, T412, 44.25x44.25x14.5mm, 44.25mm dia.