ATS-CHILL150V
ATS-CHILL150V Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-ChillV-series
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: RECIRC CHILLER 220V 150W
Packaging: Box
Voltage: 220V
Weight: 22 lbs (10 kg)
Dimensions - Overall: 10.24" L x 9.06" W x 14.90" H (260mm x 230mm x 380mm)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Power - Cooling: 150 W
Product Type: Active, Recirculating Chiller
Fluid Capacity: 1000ML (33.8 oz)
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-CHILL150V Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: RECIRC CHILLER 220V 150W, Packaging: Box, Voltage: 220V, Weight: 22 lbs (10 kg), Dimensions - Overall: 10.24" L x 9.06" W x 14.90" H (260mm x 230mm x 380mm), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Power - Cooling: 150 W, Product Type: Active, Recirculating Chiller, Fluid Capacity: 1000ML (33.8 oz), Flow Rate: 1.85-2.64GPM (7.0-10.0LPM).
Weitere Produktangebote ATS-CHILL150V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-CHILL150V ATS-CHILL150V Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_ChillV_series-1651633.pdf Thermoelectric Assemblies Vapor compression based Water Chiller - 150W