ATS-CHILL300V
ATS-CHILL300V Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-ChillV-series
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: RECIRC CHILLER 15LPM 300W
Packaging: Box
Voltage: 120/220VAC
Weight: 51 lbs (23.1 kg)
Dimensions - Overall: 18.70" L x 9.25" W x 19.30" H (475mm x 235mm x 490mm)
Operating Temperature: 5°C ~ 35°C
Power - Cooling: 300 W
Product Type: Active, Recirculating Chiller
Fluid Capacity: 4500ML (152.2 oz)
Flow Rate: 3.96GPM (15.0LPM)
Part Status: Active
auf Bestellung 7 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-CHILL300V Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: RECIRC CHILLER 15LPM 300W, Packaging: Box, Voltage: 120/220VAC, Weight: 51 lbs (23.1 kg), Dimensions - Overall: 18.70" L x 9.25" W x 19.30" H (475mm x 235mm x 490mm), Operating Temperature: 5°C ~ 35°C, Power - Cooling: 300 W, Product Type: Active, Recirculating Chiller, Fluid Capacity: 4500ML (152.2 oz), Flow Rate: 3.96GPM (15.0LPM), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-CHILL300V ATS-CHILL300V Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS-ChillV-series.pdf Recirculating Chillers Vapor Compression Based Water Chiller, 300W