ATS-CHILL600V
ATS-CHILL600V Advanced Thermal Solutions
ATS-ChillV-series.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Recirculating Chillers Vapor Compression Based Water Chiller, 600W
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-CHILL600V Advanced Thermal Solutions
Description: RECIRC CHILLER 15LPM 600W, Packaging: Box, Voltage: 120/220VAC, Weight: 51 lbs (23.1 kg), Dimensions - Overall: 18.70" L x 9.25" W x 19.30" H (475mm x 235mm x 490mm), Operating Temperature: 5°C ~ 35°C, Power - Cooling: 600 W, Product Type: Active, Recirculating Chiller, Fluid Capacity: 4500ML (152.2 oz), Flow Rate: 3.96GPM (15.0LPM), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-CHILL600V ATS-CHILL600V Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-ChillV-series Description: RECIRC CHILLER 15LPM 600W
Packaging: Box
Voltage: 120/220VAC
Weight: 51 lbs (23.1 kg)
Dimensions - Overall: 18.70" L x 9.25" W x 19.30" H (475mm x 235mm x 490mm)
Operating Temperature: 5°C ~ 35°C
Power - Cooling: 600 W