ATS-CP-1000-DIY
ATS-CP-1000-DIY Advanced Thermal Solutions
diycoldplates.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Thrml Mgmt Access Cold Plate
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-CP-1000-DIY Advanced Thermal Solutions
Description: MINI CHANNEL COLD PLATE, Packaging: Box, Weight: 2.9 lbs (1.3 kg), Dimensions - Overall: 7.95" L x 5.12" W x 0.79" H (202.0mm x 130.0mm x 20.0mm), Power - Cooling: 1000 W, Product Type: Passive, Cold Plate, Thermal Resistance @ GPM: 0.007°C/W @ 1.0 GPM, Flow Rate: 1.06GPM (4.0LPM), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Weight: 2.9 lbs (1.3 kg)
Dimensions - Overall: 7.95" L x 5.12" W x 0.79" H (202.0mm x 130.0mm x 20.0mm)
Power - Cooling: 1000 W
Product Type: Passive, Cold Plate
Thermal Resistance @ GPM: 0.007°C/W @ 1.0 GPM
Flow Rate: 1.06GPM (4.0LPM)
Part Status: Active
auf Bestellung 80 Stücke:
auf Bestellung 9 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
ATS-CP-1000-DIY ATS-CP-1000-DIY Hersteller : Advanced Thermal Solutions advanced thermal solutions_10242019_ATS-CP-1000-DIY R2_0619.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Mini Channel Cold Plate, IGBT, No Finish, 0.006C/W a.1GPM, No Hole, 202x130x20mm