Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-CPX054054006-202-C2-R0
ATS-CPX054054006-202-C2-R0
ATS-CPX054054006-202-C2-R0 Advanced Thermal Solutions
atscpx054054006202c2r0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sink Passive Cross-Cut Screw Mount Aluminum 6063 14.8°C/W Blue Anodized
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-CPX054054006-202-C2-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEATSINK 54X54X6MM XCUT CP, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 2.126" (54.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 2.126" (54.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Push Pin, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 14.83°C/W @ 100 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS-CPX054054006-202-C2-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 2.126" (54.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.126" (54.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Push Pin
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 14.83°C/W @ 100 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)