Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-CPX060060006-205-C3-R0
ATS-CPX060060006-205-C3-R0
ATS-CPX060060006-205-C3-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-CPX060060006-205-C3-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 60X60X6MM XCUT CP
Packaging: Tray
Material: Aluminum
Length: 2.362" (60.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.362" (60.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Push Pin
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 13.09°C/W @ 100 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)
Material Finish: Blue Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-CPX060060006-205-C3-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 60X60X6MM XCUT CP, Packaging: Tray, Material: Aluminum, Length: 2.362" (60.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 2.362" (60.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Push Pin, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 13.09°C/W @ 100 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.