Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-CPX070070006-208-C1-R0
ATS-CPX070070006-208-C1-R0
ATS-CPX070070006-208-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-CPX070070006-208-C1-R0
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 70X70X6MM XCUT CP
Packaging: Tray
Material: Aluminum
Length: 2.756" (70.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.756" (70.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Push Pin
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 10.49°C/W @ 100 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)
Material Finish: Blue Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-CPX070070006-208-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 70X70X6MM XCUT CP, Packaging: Tray, Material: Aluminum, Length: 2.756" (70.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 2.756" (70.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Push Pin, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 10.49°C/W @ 100 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS-CPX070070006-208-C1-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-CPX070070006-208-C1-R0 ATS-CPX070070006-208-C1-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS_CPX070070006_208_C1_R0.pdf Heat Sinks pushPIN Heat Sink, Coarse-Pitch, X-Cut, 4-Corner Hole, 70x70x6mm, 10.49C/W