ATS-EXL424-288-R0
ATS-EXL424-288-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Extrusions%20R15_0121.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK AL6063 288X188X16.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 11.339" (288.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount, Extrusion
Width: 7.402" (188.00mm)
Attachment Method: Adhesive
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 0.90°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 4.00°C/W
Fin Height: 0.650" (16.51mm)
Material Finish: Degreased
auf Bestellung 117 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-EXL424-288-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK AL6063 288X188X16.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 11.339" (288.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Extrusion, Width: 7.402" (188.00mm), Attachment Method: Adhesive, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 0.90°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 4.00°C/W, Fin Height: 0.650" (16.51mm), Material Finish: Degreased.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-EXL424-288-R0 ATS-EXL424-288-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Extrusions.pdf Heat Sinks Extrusion Profile, AL6063, 288mm Length, 188mm Width, 16.5mm Height