ATS-EXL58-300-R0
ATS-EXL58-300-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Extrusions%20R15_0121.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK AL6063 300X6X8MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount, Extrusion
Width: 0.236" (6.00mm)
Attachment Method: Adhesive
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 45.00°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 65.00°C/W
Fin Height: 0.315" (8.00mm)
Material Finish: Degreased
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-EXL58-300-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK AL6063 300X6X8MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Extrusion, Width: 0.236" (6.00mm), Attachment Method: Adhesive, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 45.00°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 65.00°C/W, Fin Height: 0.315" (8.00mm), Material Finish: Degreased.
Weitere Produktangebote ATS-EXL58-300-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
ATS-EXL58-300-R0 ATS-EXL58-300-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Extrusions-2307020.pdf Heat Sinks Extrusion Profile, AL6063, Length 300mm, Width 6mm, Height 8mm