ATS-EXL67-300-R0
ATS-EXL67-300-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Extrusions%20R15_0121.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK AL6063 300X27.5X13.5
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount, Extrusion
Width: 1.083" (27.50mm)
Attachment Method: Adhesive
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 5.80°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 21.70°C/W
Fin Height: 0.531" (13.50mm)
Material Finish: Degreased
auf Bestellung 1878 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-EXL67-300-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK AL6063 300X27.5X13.5, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Extrusion, Width: 1.083" (27.50mm), Attachment Method: Adhesive, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 5.80°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 21.70°C/W, Fin Height: 0.531" (13.50mm), Material Finish: Degreased.
Weitere Produktangebote ATS-EXL67-300-R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-EXL67-300-R0 ATS-EXL67-300-R0 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Advanced_Thermal_Solutions_Extrusions-1879636.pdf Heat Sinks Extrusion Profile, AL6063, Length 300mm, Width 27.5mm, Height 13.5mm