ATS-EXL68-300-R0
ATS-EXL68-300-R0 Advanced Thermal Solutions
Advanced_Thermal_Solutions_Extrusions-1879636.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Extrusion Profile, AL6063, Length 300mm, Width 35mm, Height 25mm
auf Bestellung 13 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-EXL68-300-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEATSINK AL6063 300X35X25MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Extrusion, Width: 2.010" (51.00mm), Attachment Method: Adhesive, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.00°C/W @ 200 LFM, Thermal Resistance @ Natural: 9.60°C/W, Fin Height: 0.984" (25.00mm), Material Finish: Degreased.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount, Extrusion
Width: 2.010" (51.00mm)
Attachment Method: Adhesive
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.00°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural: 9.60°C/W
Fin Height: 0.984" (25.00mm)