ATS-EXL84-300-R0
ATS-EXL84-300-R0 Advanced Thermal Solutions
Advanced_Thermal_Solutions_Extrusions-1879636.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Extrusion Profile, AL6063, Length 300mm, Width 70mm, Height 25mm
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-EXL84-300-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: HEATSINK AL6063 300X70X25MM, Packaging: Box, Material: Aluminum, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Extrusion, Width: 2.756" (70.00mm), Attachment Method: Adhesive, Fin Height: 0.984" (25.00mm), Material Finish: Degreased, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Material: Aluminum
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount, Extrusion
Width: 2.756" (70.00mm)
Attachment Method: Adhesive
Fin Height: 0.984" (25.00mm)