ATS-HE24-C5-R0
ATS-HE24-C5-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Heat-Exchangers
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT EXCHANGER WITH ONE 24V DC F
Packaging: Bulk
Voltage: 24V
Weight: 12.8 lbs (5.8 kg)
Dimensions - Overall: 13.28" L x 12.09" W x 2.64" H (337.3mm x 307.0mm x 67.0mm)
Power - Cooling: 97 W
Product Type: Active, Heat Exchanger
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HE24-C5-R0 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT EXCHANGER WITH ONE 24V DC F, Packaging: Bulk, Voltage: 24V, Weight: 12.8 lbs (5.8 kg), Dimensions - Overall: 13.28" L x 12.09" W x 2.64" H (337.3mm x 307.0mm x 67.0mm), Power - Cooling: 97 W, Product Type: Active, Heat Exchanger, Part Status: Active.