Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D10L150S133W-167
ATS-HP-D10L150S133W-167
ATS-HP-D10L150S133W-167 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D10L150S133W-167
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 133W 10X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.394" (10.00mm) OD
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 166.3W @ 150mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D10L150S133W-167 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 133W 10X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.394" (10.00mm) OD, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 166.3W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D10L150S133W-167
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D10L150S133W-167 ATS-HP-D10L150S133W-167 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D10L150S133W-167-1385329.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 150mm, 10mm dia.