Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D10L250S79W-169
ATS-HP-D10L250S79W-169
ATS-HP-D10L250S79W-169 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D10L250S79W-169
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 10 OD 250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.394" (10.00mm) OD
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 99.8W @ 250mm
auf Bestellung 383 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D10L250S79W-169 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 10 OD 250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.394" (10.00mm) OD, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 99.8W @ 250mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D10L250S79W-169
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D10L250S79W-169 ATS-HP-D10L250S79W-169 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D10L250S79W-169-1385462.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 250mm, 10mm dia.