Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D10L300S66W-170
ATS-HP-D10L300S66W-170
ATS-HP-D10L300S66W-170 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D10L300S66W-170
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 67W 10X300MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.394" (10.00mm) OD
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 83.2W @ 300mm
auf Bestellung 283 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D10L300S66W-170 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 67W 10X300MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.394" (10.00mm) OD, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 83.2W @ 300mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D10L300S66W-170 ATS-HP-D10L300S66W-170 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_d10l300s66w_170.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, Sintered, Distill H2O, 300x10mm Dia.