Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D10L550S36W-175
ATS-HP-D10L550S36W-175
ATS-HP-D10L550S36W-175 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-D10L550S36W-175-1385331.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 550mm, 10mm dia.
auf Bestellung 100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D10L550S36W-175 Advanced Thermal Solutions
Description: ROUND HEATPIPE 36W 10X550MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.394" (10.00mm) OD, Length: 21.654" (550.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 45.4W @ 550mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D10L550S36W-175 ATS-HP-D10L550S36W-175 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D10L550S36W-175 Description: ROUND HEATPIPE 36W 10X550MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.394" (10.00mm) OD
Length: 21.654" (550.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 45.4W @ 550mm