Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D3L100S18W-112
ATS-HP-D3L100S18W-112
ATS-HP-D3L100S18W-112 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-D3L100S18W-112-1385438.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 100mm, 3mm dia.
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D3L100S18W-112 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE ROUND 3 OD 100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.118" (3.00mm) OD, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 23.4W @ 100mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D3L100S18W-112 ATS-HP-D3L100S18W-112 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D3L100S18W-112 Description: HEAT PIPE ROUND 3 OD 100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.118" (3.00mm) OD
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 23.4W @ 100mm