Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D3L150S12W-113
ATS-HP-D3L150S12W-113
ATS-HP-D3L150S12W-113 Advanced Thermal Solutions
heat-pipes.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Thrml Mgmt Access Round Heat Pipe Copper Alloy
auf Bestellung 136 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D3L150S12W-113 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE ROUND 3 OD 150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.118" (3.00mm) OD, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 15.6W @ 150mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 136 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
ATS-HP-D3L150S12W-113 ATS-HP-D3L150S12W-113 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D3L150S12W-113-1385049.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 150mm, 3mm dia.
auf Bestellung 80 Stücke:
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
ATS-HP-D3L150S12W-113 ATS-HP-D3L150S12W-113 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D3L150S12W-113 Description: HEAT PIPE ROUND 3 OD 150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.118" (3.00mm) OD
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 15.6W @ 150mm