Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D3L200S9W-114
ATS-HP-D3L200S9W-114
ATS-HP-D3L200S9W-114 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D3L200S9W-114
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 9W 3X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.118" (3.00mm) OD
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 11.7W @ 200mm
auf Bestellung 542 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D3L200S9W-114 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 9W 3X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.118" (3.00mm) OD, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 11.7W @ 200mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D3L200S9W-114 ATS-HP-D3L200S9W-114 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D3L200S9W-114-1385268.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 200mm, 3mm dia.