Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D4L100S50W-116
ATS-HP-D4L100S50W-116
ATS-HP-D4L100S50W-116 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D4L100S50W-116
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 4 OD 100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.157" (4.00mm) OD
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 62.6W @ 100mm
auf Bestellung 3118 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D4L100S50W-116 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 4 OD 100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.157" (4.00mm) OD, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 62.6W @ 100mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D4L100S50W-116 ATS-HP-D4L100S50W-116 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D4L100S50W-116-1384909.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 100mm, 4mm dia.