Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D4L200G30W-001
ATS-HP-D4L200G30W-001
ATS-HP-D4L200G30W-001 Advanced Thermal Solutions
Heat_Pipes.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, Round, Grooved, Distill H2O, 30W, 200mm L, 4mm Dia
auf Bestellung 90 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D4L200G30W-001 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE ROUND 4 OD 200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.157" (4.00mm) OD, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Grooved, Power - Cooling: 41.0W @ 200mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D4L200G30W-001 ATS-HP-D4L200G30W-001 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. Heat-Pipes Description: HEAT PIPE ROUND 4 OD 200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.157" (4.00mm) OD
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Grooved
Power - Cooling: 41.0W @ 200mm