Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D4L250S20W-119
ATS-HP-D4L250S20W-119
ATS-HP-D4L250S20W-119 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D4L250S20W-119
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 4 OD 250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.157" (4.00mm) OD
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 25.0W @ 250mm
auf Bestellung 503 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D4L250S20W-119 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 4 OD 250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.157" (4.00mm) OD, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 25.0W @ 250mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D4L250S20W-119 ATS-HP-D4L250S20W-119 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats-hp-d4l250s20w-119.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 250mm, 4mm dia.