Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D4L300G20W-002
ATS-HP-D4L300G20W-002
ATS-HP-D4L300G20W-002 Advanced Thermal Solutions
Heat_Pipes.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, Grooved Wick, 300mm, 4mm dia.
auf Bestellung 79 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D4L300G20W-002 Advanced Thermal Solutions
Description: ROUND HEATPIPE 20W 4X300MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.157" (4.00mm) OD, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Grooved, Power - Cooling: 27.0W @ 300mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D4L300G20W-002 ATS-HP-D4L300G20W-002 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. Heat-Pipes Description: ROUND HEATPIPE 20W 4X300MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.157" (4.00mm) OD
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Grooved
Power - Cooling: 27.0W @ 300mm