Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D5L100S80W-121
ATS-HP-D5L100S80W-121
ATS-HP-D5L100S80W-121 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D5L100S80W-121
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 81W 5X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.197" (5.00mm) OD
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 101.2W @ 100mm
auf Bestellung 1207 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D5L100S80W-121 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 81W 5X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.197" (5.00mm) OD, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 101.2W @ 100mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D5L100S80W-121 ATS-HP-D5L100S80W-121 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D5L100S80W-121-1384922.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 100mm, 5mm dia.