Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D5L350S23W-126
ATS-HP-D5L350S23W-126
ATS-HP-D5L350S23W-126 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-D5L350S23W-126-1385053.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 350mm, 5mm dia.
auf Bestellung 102 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D5L350S23W-126 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE ROUND 5 OD 350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.197" (5.00mm) OD, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 28.9W @ 350mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D5L350S23W-126 ATS-HP-D5L350S23W-126 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D5L350S23W-126 Description: HEAT PIPE ROUND 5 OD 350MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.197" (5.00mm) OD
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 28.9W @ 350mm