Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D6L100S107W-128
ATS-HP-D6L100S107W-128
ATS-HP-D6L100S107W-128 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D6L100S107W-128
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 108W 6X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.236" (6.00mm) OD
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 134.5W @ 100mm
auf Bestellung 110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D6L100S107W-128 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 108W 6X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.236" (6.00mm) OD, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 134.5W @ 100mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D6L100S107W-128
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D6L100S107W-128 ATS-HP-D6L100S107W-128 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D6L100S107W-128-1385163.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 100mm, 6mm dia.