Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D6L150S71W-129
ATS-HP-D6L150S71W-129
ATS-HP-D6L150S71W-129 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D6L150S71W-129
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 6 OD 150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.236" (6.00mm) OD
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 89.7W @ 150mm
auf Bestellung 456 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D6L150S71W-129 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 6 OD 150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.236" (6.00mm) OD, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 89.7W @ 150mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D6L150S71W-129 ATS-HP-D6L150S71W-129 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D6L150S71W-129-1385387.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 150mm, 6mm dia.
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ATS-HP-D6L150S71W-129 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D6L150S71W-129 Код виробника: ATS-HP-D6L150S71W-129 Liquid Cold Plates, LiLiquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 150mm, 6mm dia. Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт