Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D6L200G45W-005
ATS-HP-D6L200G45W-005
ATS-HP-D6L200G45W-005 Advanced Thermal Solutions
Heat_Pipes.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, Grooved Wick, 200mm, 6mm dia.
auf Bestellung 84 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D6L200G45W-005 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE ROUND 6 OD 200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.236" (6.00mm) OD, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Grooved, Power - Cooling: 64.0W @ 200mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D6L200G45W-005 ATS-HP-D6L200G45W-005 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. Heat-Pipes Description: HEAT PIPE ROUND 6 OD 200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.236" (6.00mm) OD
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Grooved
Power - Cooling: 64.0W @ 200mm