Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D6L200S45W-009
ATS-HP-D6L200S45W-009
ATS-HP-D6L200S45W-009 Advanced Thermal Solutions Inc.
Heat-Pipes
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 6 OD 200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.236" (6.00mm) OD
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 20.0W @ 200mm
auf Bestellung 283 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D6L200S45W-009 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 6 OD 200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.236" (6.00mm) OD, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 20.0W @ 200mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D6L200S45W-009 ATS-HP-D6L200S45W-009 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Heat_Pipes.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, Round, Sinter, Distill H2O, 45W, 200mm L, 6mm Dia